Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fanoušek Hattricku


Fanoušek Hattricku je něco pro lidi, kteří mají rádi Hattrick a tráví spoustu času na jeho stránkách. Jako Fanoušek Hattricku získáš přístup k několika vymoženostem, které dělají hraní Hattricku snazší a zábavnější.

Pomáháš také Hattrick Týmu dále vyvíjet hru. Fanoušek Hattricku nedává tvému týmu žádné výhody ve hře, ale prohlubuje tvou zkušenost ze hry. Dnes tato služba obsahuje:

Záložky & Poznámky Jakéhokoliv hráče, tým nebo ligu si můžeš jedním kliknutím zpřístupnit na samostatné stránce, která ti určitě urychlí práci. A do poznámkového bloku si můžeš napsat úplně cokoliv...

Aktuality Nové zprávy v HT-poště, výzvy k přátelákům, nabídky na hráče a jiné věci ovlivňující tvůj tým zjistíš v nejrychlejším možném čase – objeví se ti v horní části obrazovky a budeš k nim mít okamžitý přístup.

Statistiky - Je zde obsaženo mnoho různých statistik, spousta z nich se týká tvého týmu. Jak dopadla dřívější měření sil se soupeři? Ve kterých zápasech předvedl tvůj tým nejlepší výkon? Kdo ovládá nejbohatší tým ve tvé zemi nebo na ligové úrovni? Co týmy v současnosti nejčastěji trénují?

Federace Získáš přístup do dalších zákoutí Hattricku, konkrétně jeho komunity. Můžeš se stát členem až pěti federací, kterých už ostatní uživatelé stovky založili a účastní se v nich rozsáhlých diskusí.

Seznam přátel. S Fanouškem Hattricku můžeš podporovat vybrané týmy. Nejprve maximálně osm, později jeden další tým za každou sezónu, po kterou máš aktivovánu službu Fanoušek. Dostáváš oznámení, když se majitelé podporovaných týmů přihlásí do systému, a máš speciální Fanouškovskou stránku s rychlým přístupem k informacím o jejich týmech. Můžeš získat také své vlastní Fanoušky, kteří se zajímají o tvůj tým!

Stránka klubu Stránka tvého klubu bude nyní konečně reprezentativní. Pojmenování fanklubu, klubové logo a vlastní sada dresů! Také můžeš psát komentáře u každého z tvých hráčů. Jakpak se asi líbilo v sobotu tvému nejlepšímu útočníkovi zahřívání lavičky? :-)

Vztahy s veřejností Můžeš vydávat tisková prohlášení, která budou zobrazena na stránce tvého týmu. Chceš dát světu vědět, jak dokonalou taktiku jsi použil v minulém zápase? Vydej prohlášení pro tisk! Nebo chceš, aby tví přátelé věděli, co plánuješ na další sezónu? Článek je udrží v obraze.

Čísla dresů Vybraným hráčům můžeš přidělit vlastní číslo dresu. Například můžeš přidělit čísla 1 až 11 svému A týmu a 12 až 22 béčku, což ti značně pomůže při tvorbě sestavy.

Obličeje S koupí Fanouška Hattricku konečně zjistíš, jak ten který hráč vypadá!

Neobnovování banneru Pokud nemáš zaplacený Fanoušek Hattricku, načítá se horní banner pro každou stránku zvlášť. Pokud si jej zaplatíš, banner se načte pouze jednou a dále už se nebude obnovovat. Tím pro tebe budou stránky ještě o něco rychlejší.

HT Upomínač Tato funkce umožňuje nastavit si "alarm" na jakoukoliv dobu. Zprávu si můžeš nechat poslat buď na e-mail nebo formou SMS. Její znění si samozřejmě také nastavuješ sám – ať už "Útočník – blondýna (4597285) za 5 minut na prodej" nebo možná třeba "Už na to prosímtě znova nezapomeň, tchyně má zítra narozeniny." Fanoušci si mohou zapsat vlastní poznámky do kalendáře, který zároveň upozorňuje na vlastní zápasy, mistrovství světa a akce pořádané komunitou.

Klubovna Jako Fanoušek Hattricku si můžeš koupit vlastní Hattrick Klubovnu, která nabízí tvému týmu vlastní domovskou stránku automaticky naplněnou fakty a statistikami. Klubovna může být zakoupena pouze Fanoušky.

Síň slávy Když veterán tvého týmu odchází do důchodu, zachraň ho od anonymity a umísti ho do své Síně slávy! Řekni světu, proč zrovna tito hráči byli tak dobří a jak pomohli svému klubu.

Návrhář zápasové soupravy Navrhni si vlastní dresy tak, jak si je představuješ, pak je používej ve hře místo standardních dresů. Budou se tě protivníci bát - nebo se ti budou smát?

Informace o tréninku Každý týden obdržíš od svých asistentů trenéra informace o tom, jak si hráči vedli v tréninku a zda zlepšili své vlastnosti. Můžeš během sezóny sledovat vývoj každého hráče, což ti může pomoci v dalším plánování tréninku. Fanoušci mají vylepšený přehled o tréninku i v dorostenecké akademii.

Kontrola dostupnosti Fanoušek ti neposkytuje přednostní přístup k Hattricku, ale jako gesto uživatelům, kteří nás podporují, připravujeme každý měsíc kontrolu dostupnosti Hattricku. Tam tě informujeme o tom, zda byl v uplynulém měsíci Hattrick nepřístupný, a pokud se tak stalo, prodloužíme ti předplatné Fanouška. To znamená, že pokud jsou stránky nepřístupné, je Fanoušek zdarma.

Navrhni si svůj vlastní stadion. V editoru si můžeš vytvořit 3D model svého fotbalového svatostánku aby ladil s image tvého klubu!Pokračující vývoj
Fanoušek Hattricku se bude dále vyvíjet. Jsme víc než rádi, když nám posíláte své nápady týkající se nových vymožeností!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář